BAŞA DÖN
X
Üye Ol
Çekme Pleksi Levhalar

Çekme Pleksi Levhalar


Dökme Pleksi, iki camdan oluşan kalıplar arasina dökülerek elde edilir. Her noktasında aynı et kalınlığına sahip değildir. Çekme pleksilerin her noktası yaklaşık olarak aynı et kalınlığındadır. Dökme pleksi levhalar bir çok alanda kullanılırken, çekme pleksiler için kullanım alanı yapıları gereği daha azdır. Örneğin bombe yapma işlemi, dökme pleksi ile yapılırken çekme plekside malzeme şişmez ve deforme olur.

1 Ürün Listeleniyor

√ Filtrele
Geniş Ürün Yelpazesi
11 yıldır reklam sektörünün ihtiyaçlarına cevap veren firmamız çeşitli ürün gruplarını müşterilerimiz ile e-reklammarket.com’da buluşturuyor
Yenilikçi ve Küresel
Küresel pazarı yakından takip ediyoruz ve son çıkan ürünleri müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Özel Kesim
Son teknoloji makine parkurumuz ile pleksi, dekota, kompozit , alüminyum ve paslanmaz levhalarını istediğiniz özel ölçüde kesim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Ödeme Kolaylığı
Güvenli alışveriş, eft/havale, tüm kredi kartlarına taksit imkanları ve bayilerimize özel ödeme seçenekleri ile çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyoruz.
Hızlı Sevkiyat
İzmir içi doğrudan sevkiyat olanağı, kargo ve nakliye iş ortaklarımız ile hızlı ve güvenli teslimat sunuyoruz.