BAŞA DÖN
X
Üye Ol
Led

Led


LED , İngilizcede Light Emitting Diodes kelimelerinin kısaltılmasıdır. N ve P tipi yarıiletken katmanlar arasına sıkıştırılmış aktif katman tabakasından ve bunların elektriksel bağlantılarından oluşan opto elektronik bir elemandır . LED'ten doğru yönde bir akım geçirildiğinde elektronlar aktif katmanı uyarır ve aktif katmanda ışık üretilir. Üretilen ışık doğrudan veya reflektörden yansıma ile pencere katmanından yayılır

48 Ürün Listeleniyor

√ Filtrele
TÜKENMEK ÜZERE
STOKTA YOK

ZİGZAG ŞERİT LED

867,60 TL Kdv Dahil

Rgb Şerit Led

1.020,00 TL Kdv Dahil

3SLed Slikonlu Şerit Led

476,40 TL Kdv Dahil

3SLed Slikonlu Şerit Led

650,40 TL Kdv Dahil

48 Ürün

Geniş Ürün Yelpazesi
11 yıldır reklam sektörünün ihtiyaçlarına cevap veren firmamız çeşitli ürün gruplarını müşterilerimiz ile e-reklammarket.com’da buluşturuyor
Yenilikçi ve Küresel
Küresel pazarı yakından takip ediyoruz ve son çıkan ürünleri müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Özel Kesim
Son teknoloji makine parkurumuz ile pleksi, dekota, kompozit , alüminyum ve paslanmaz levhalarını istediğiniz özel ölçüde kesim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Ödeme Kolaylığı
Güvenli alışveriş, eft/havale, tüm kredi kartlarına taksit imkanları ve bayilerimize özel ödeme seçenekleri ile çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyoruz.
Hızlı Sevkiyat
İzmir içi doğrudan sevkiyat olanağı, kargo ve nakliye iş ortaklarımız ile hızlı ve güvenli teslimat sunuyoruz.